Üretici, tarım firması "DuPoint" hakkında değerlendirme, açıklama ve yorumlar

Kullanıcı derecelendirmeleri
Geri bildirimde bulunun
Şirketin nihai değerlendirmesi:
Henüz derecelendirme yok.
merkezli Henüz derecelendirme yok. ziyaretçi puanları
Üretici, tarım firması

Uzun süredir topraklarımızda yüksek verimli ayçiçeği, buğday ve mısır melezleri ekilmektedir. Sıradan insanların çok azı bu tür verim göstergelerine ve hastalık direncine sahip tohumların nereden geldiğini merak etti. Agrofirm DuPoint, dünyanın birçok ülkesinde genetiği değiştirilmiş tarımsal tohumların önde gelen tedarikçilerinden biridir.

Şirket tanıtımının tarihçesi

Şirket 1802'de kuruldu ve bu sırada Fransa'dan bir gemi Kuzey Amerika kıtasına ulaştı. Başlangıçta bir barut firmasının tescili yapıldı. Ürünler talep görüyordu ve Amerikan İç Savaşı sırasında DuPoint, ülkenin askeri-endüstriyel kompleksinin lideriydi. Gelecekte, şirketin ürünleri hem kişisel koleksiyonlar hem de farklı ülkelerde askeri kampanyalar yürütmek için satın alındı.

Agrofirm DuPoint

Askeri ürünlere paralel olarak, geçen yüzyılın 30'lu yıllarından itibaren şirket kimya endüstrisinde çalışmaya başladı. Şirket, toksik maddelere ek olarak, seri üretim malzemeleri geliştirdi ve piyasaya sürdü:

 • neopren;
 • naylon;
 • Çelik yelek;
 • mylar;
 • Tyvek.

Firma, 2004 yılında tekstile bağlamaya karar verdiğinde Lycra'yı sattı.

şirket tanıtımı

Geçen yüzyılın ortalarından beri şirket nükleer endüstrinin bileşenleri üzerinde çalışıyor.

Bununla birlikte DuPoint, tarım sektöründe küresel bir dev olarak kabul edilmektedir. Firmanın bilim adamlarının agronomi alanında birçok gelişmesi var:

 • genetiği değiştirilmiş ayçiçeği, mısır, buğday tohumlarının ıslahı;
 • zararlılardan bitki koruma araçlarının geliştirilmesi;
 • evrensel amaçlar için formül geliştirme ve karma yem üretimi.

ay çekirdeği

İlginç! Ülkemizde ilk kez tarım firmasının ürünleri Nikita Kruşçev tarafından getirildi. Amerika Birleşik Devletleri'nden daha sonra her yere ekmeye başladıkları bir çuval mısır çekirdeği getiren oydu.

Araştırma merkezleri, belirli bir bölge için yeni tarımsal ürün çeşitleri geliştirdikleri eski SSCB ülkelerinde bulunmaktadır. Aynı zamanda bitki koruma ürünleri, testler ve girişimler yöntemi ile test edilir, belirli bir alan için etkili bir çare seçilir.

Tarım ürünleri

Ürün özellikleri

Ekonominin tarım sektöründe, tarım firması birçok yenilikçi fikre sahip bir segmente sahip olup, şirketin uzmanlarından yılda yaklaşık bin keşif kaydedilmektedir.

Şirket, en çok savunma kompleksine ve nükleer testlere yatırım yapıyor ve çiftçileri de unutmuyor. Araştırma laboratuvarları, modern bitki koruma ürünlerini hastalıklara ve zararlılara karşı test ediyor ve ürünlerin insanlar için güvenliğine dikkat ediyor.Tarım firması, dünyanın her yerinden çiftçilerle doğrudan çalışıyor, gezegenin tüm iklim bölgelerinde faaliyet gösteren bahçe ve tarla koruma ürünleri üretmeye çalışıyor.

Ana görev, yüksek verimli ve talep edilen mahsulleri üreterek dünyadaki gıda sorunlarını çözmektir.

Ürün özellikleri

Ürün avantajı

Agrofirm, geniş spektrumlu fungisitlerin üretimi ile bilinir, avantajları aşağıdaki gibidir:

 • verim;
 • göreceli güvenlik;
 • hızlı ayrışma.

mantar ilaçları imalatı

Ürünler kısa sürede toplanıp tüketilebilir.

Genetiği değiştirilmiş bitki tohumları, minimum maliyetle büyük verim sağlar. Toprağın ekimi aynıdır, bazı melezler zaten hastalıklar ve zararlı böcekler için özel tedavi içerir.

topla ve tüket

Devrim niteliğindeki gelişmelerin geliştirilmesi ve uygulanması

Agrofirm uzmanları, tarımsal bitkileri korumak için müstahzarlar geliştirdi ve test etti:

koruyucu ilaçlar

 • "Akanto" çare evrensel olarak kabul edilmektedir. Yeni nesil bir mantar ilacı, sebzeleri, bahçe bitkilerini, tahıl bitkilerini, bezelye ve soya fasulyesini septoria, külleme ve mahsulü yok eden diğer hastalıklardan korumak için kullanıldığında kendini kanıtlamayı başardı.
 • "Trend", "Abrusta", "Talius" müstahzarları, tahıllar için bilinen tüm hastalıklardan ve zararlılardan kaliteli koruma haline gelmiştir.
 • Çiftçi, koruma için “Cordus Herbisit” kullanarak kendisine yüksek mısır verimi sağlayacaktır.
 • Soya fasulyesi ve bezelye, sülfonilüre bazlı Harmony Classic Herbisit ile işlenirse güvenilir koruma altında azalır.
 • "Thanos" ayçiçeği ve birçok sebze çeşidini çevrenin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olacaktır.
 • "Lannat Insecticide", "Talendo Extra Fungicide", "Kurzat R Fungicide" araçlarıyla, meyveli meyve bahçeleri ve üzüm bağları için yüksek verim vaat edilmektedir.

Bunların çoğu halihazırda kayıtlıdır ve dünyanın farklı ülkelerindeki mahsulleri korumak için hem küçük çiftçiler hem de büyük çiftlikler tarafından başarıyla kullanılmaktadır.

korumak için kullanmak

Agrofirm DuPoint, yenilikler geliştirip sunarak dünya tarım kompleksinin gelişimine somut bir katkı sağlamıştır. Tarlalar ve bahçeler için bitki koruma ürünlerinin geliştirilmesinin altını çiziyorlar, bu da büyük verim toplamaya yardımcı oluyor ve bu nedenle küresel ürün kıtlığı sorununu çözüyor.

Gıda kıtlığı

yorumlar agrofirm hakkında
Toplam kişi oy verdi Henüz derecelendirme yok.

  Henüz derecelendirme yok.

gereklidir konuş ve değerlendir

Şimdi seyretme


Salatalıklar

Domates

Kabak