Üreticinin değerlendirmesi, açıklaması ve yorumları agrofirm "Hem Genetics"

Kullanıcı derecelendirmeleri
Geri bildirimde bulunun
Şirketin nihai değerlendirmesi:
Henüz derecelendirme yok.
merkezli Henüz derecelendirme yok. ziyaretçi puanları
Üreticinin değerlendirmesi, açıklaması ve yorumları agrofirm

Hem Genetik'ten elde edilen tohumlar, yetiştirilen çiçeklerin kalitesinin garantisidir. Agrofirm, pazara yalnızca kanıtlanmış ekim malzemesi sağlar.

Bahçıvanlar mağazalardaki çeşitli çantaların önünde kaybolurlar. Raflar parlak renklerle işaret ediyor. Tüm yetiştiriciler, minimum bakımla mükemmel fideler vaat ediyor.

Agrofirm hem genetiği

Gerçeklik genellikle hayal kırıklığı yaratır. Bahçıvanlar kesinlikle üreticinin tavsiyelerine uyar. Ve anlaşılmaz bir şey büyür.

Kötü tohum çimlenmesi meydana gelir. Yaz sakinleri belirli bir alanı dikmeyi bekliyor. Yeterli fide yok. Zaman kaybedildi. Çiçek tarhlarında kel noktalar var.

Bahçıvanlar kendilerini hayal kırıklığından kurtarmak ve güvenilir bir üreticiden mal satın almak ister. Bu Hem Genetics.

üreticinin tavsiyeleri

Tarihe bir gezi

Hem Zaden, Mart 1918'de kuruldu. Bu bir aile şirketiydi ve şirketin şu anki başkanı Jan Singer Dzn'in büyükbabası tarafından yönetiliyordu.

Birinci Dünya Savaşı, insanların çiçek ve sebze yetiştirmeye olan ilgisini gösterdi. Tamamlandıktan sonra kaliteli tohumlar için büyük bir talep vardı. Jan Singer Dzn, üretimi geliştirmek için eksik varlıkları bulmaya karar verdi.

Almanya'ya gitti. Sebze tohumları üretim merkezleri vardı. Özellikle Erfurt'ta birçok farklı teklif vardı. Burada Hem Zaden şirketini kurdu.

şirket kuruldu

Ancak bir yıl sonra şirketin Hollanda'ya taşınmasına karar verildi. Nedeni, büyük pazar kapasitesi ve düşük rekabettir.

İkinci Dünya Savaşı sırasında sebze tohumu üretimi durduruldu. Çalışma sadece yerel halkın ihtiyaçlarını karşılamak için yapıldı. Ancak 1945'ten beri tohum talebi yeniden artmaya başladı. Savaşın sona ermesinden sonra İngiltere ve İskandinavya'ya ihracat başladı.

Yavaş yavaş Hem Zaden, çiçek tohumlarının üretiminde uzmanlaştı. Yönetim, yeni çeşitler ve melezler oluşturmak için ileri teknolojileri kullanır. Nisan 1998'de Hem Genetics kuruldu.

sonlandırıldı

Islahta elde edilen başarılar

Şirket yönetimi, çiçek pazarının gelişme eğilimlerini sürekli olarak izlemektedir. Son yıllarda, son tüketiciler tohum torbası yerine fide satın almayı tercih etti. Hem Genetics, fide yetiştiricileri ile çalışmaya odaklanmıştır. Toptan alımlar yaparlar ve bahçıvanlara güzel yıllıklar sağlarlar.

Hem Genetik, profesyonel fide yetiştiricilerine yüksek kaliteli tohum materyali sağlar. Yetiştiriciler, gelişmiş özelliklere sahip yeni bitki çeşitleri ve melezleri yaratır.

sürekli izler

Yetiştiriciler, kamyon çiftçiliğinin gelişiminin nabzını tutarlar. Sürekli yaz sakinleri için ilginç olan yeni eşyalar yayınlıyorlar.Herhangi bir bahçıvan, Hem Genetik tohumlarından yetiştirilen fideleri satın alabilir ve arsayı beğenisine göre dekore edebilir.

Petunyaların, salviaların ve sardunyanın yaratılması özel bir başarı getirdi. Bu bitkiler uzun süre dekoratiftir ve hastalıklara dayanıklıdır.

Şirketin agronomistleri cüce çiçek melezleri yarattı. Dünyada büyüme düzenleyicilerinin kullanılmasını gerektirmeyen tek kişiler bunlar. Daha düşük maliyetler daha düşük maliyetlere ve daha yüksek karlara yol açar.

bahçe gelişimi

Hem Genetics kendini sürdürülebilir teknolojiye adamıştır. Agrofirm, çiçek yetiştirme teknolojisinin gelişmesine önemli katkı sağlamıştır.

Geniş şirket yelpazesi

Hem Genetics dijital kataloglar yayınlamaktadır. Favori bahçıvan çeşitleri ve yeni eşyalar içerirler. İkincisi özel bir simge ile işaretlenmiştir - YENİ.

Katalog renkli fotoğraflar içermektedir. Büyük çiçekli veya uzun bitkileri değerlendirmek için bir cetvel eklenmelidir.

temiz teknolojiler

Fotoğraflar profesyoneller tarafından çekildi. Onlara göre, tüketici sitenin dekorasyonuna karar verebilir. Yer örtüleri ve uzun çiçekler sunulur. Peyzaj tasarımcıları bunlardan benzersiz bir kompozisyon yaratacaklar.

Hem Genetics perakende müşterilerle çalışmaz: katalog açıklama veya fiyat içermez. Toptan alıcılar istek göndererek fiyatları içeren bir katalog alırlar... Ancak sıradan bir bahçıvan şirketin resmi web sitesine gitmeli ve aralığı incelemelidir. Satın alma, bu üretici ile çalışan saygın bir bahçe merkezinde yapılabilir.

siteyi dekore etmek

Diğer ıslah şirketlerine göre avantajları

Hem Genetik, diğer tohum üreticileriyle karşılaştırıldığında olumludur. Dikkate Değer:

 • neredeyse% 100 çimlenme;
 • uzatılmış raf ömrü;
 • malzemenin nemden korunması (malzeme sıkı torbalara yerleştirilir);
 • tohumların toprak kontrolü;
 • koruyucu ilaçlarla tedavi;
 • sürekli güncellenen ürün çeşitliliği;
 • satılan malzemenin yıllık testi;
 • tedarik bölgelerinin iklim özellikleri dikkate alınarak.

yetiştirme şirketleri

Tohum üreticilerinin pazar analizi, diğer şirketlerin benzer ürün özelliklerini gösterdi. Ama sadece bu üretici her şeyi birbirine bağladı.

Ödüller ve liyakat

Agrofirm, uluslararası ve bölgesel sergilere aktif olarak katılır, ürünlerini yarışmalar için sunar. Sonuç - prestijli ödüller almak:

diğer şirketler

 • Profesyoneller için Uluslararası Tohum Endüstrisi Birlikleri (Fleuroselect ve Tüm Amerika Seçimleri) şirketin performansını takdir etti;
 • çeşitli adaylarda kazananlar Petunya Limbo ve Mambo, Salvia Raddy, Pelargonium Nano.

Çiçek fidanı alırken bahçıvanlar şirketle çalışan üreticileri tercih etmelidir.

uluslararası dernekler

yorumlar agrofirm hakkında
Toplam kişi oy verdi Henüz derecelendirme yok.

  Henüz derecelendirme yok.

gereklidir konuş ve değerlendir

Şimdi seyretme


Salatalıklar

Domates

Kabak