Üretici, tarım firması "Land O'lakes" ile ilgili değerlendirme, açıklama ve yorumlar

Kullanıcı derecelendirmeleri
Bulunabilirlik ve çeşitlilik
4/5
Çeşit uyumu
4/5
Tohum çimlenmesi
3.5/5
Geri bildirimde bulunun
Şirketin nihai değerlendirmesi:
3.834 2
merkezli 3.834 2 ziyaretçi puanları
Üretici, tarım firması

Tarım ürünleri nüfus arasında istikrarlı bir talep görüyor. Pek çok firma süt üretiminde yeni fikir ve gelişmeleri kullanır. Popüler tarım firması Land O'lakes bir istisna değildir; tedarik edilen ürünlerin kalitesine önem verir.

Şirket geliştirme geçmişi

Tarımsal holding ilk kez 1921'de pitoresk Minnesota eyaletinde açıldı. Bu yıl 320 çiftçi Saint Paul'da bir tarım kooperatifi oluşturmak için bir araya geldi.

1978 yılında, agrofirm Spencer et işleme işletmesinin bir parçasıydı.

Agrofirm Land O'lakes

1999'da, tarımsal işletmenin yönetimi MoArk kümes hayvanı çiftliğinde bir hisse satın almayı başardı ve 2006'da şirket tam mülkü oldu.

2012 yılında şirket, Kozy Shack dondurulmuş tatlılar hattını satın aldı.

Şimdi bu en büyük tarımsal holding, süt ve süt ürünleri üretiyor ve popüler Winfield Solutions markası altında tarımsal işini aktif olarak geliştiriyor. Tarımsal holding, 3.200 tarımsal çalışanı ve yaklaşık 300.000 çiftliği içeren 1.000 çiftçi birliğini içermektedir.

şirket geliştirme

Aralık

Agrofirm, süt ve süt ürünleri elde etmede uzmanlaşmıştır. Toplam üretim kapasitesi yılda 5,9 milyon tondur. Pazar, popüler Parmesan ve Romano çeşitleri de dahil olmak üzere kuru, az yağlı peynirler, çok çeşitli süt tozları, popüler tereyağı, baharatlar, hafif ekşi krema ile ünlüdür.

Süt ürünleri işine ek olarak, tarımsal işletme Purina hayvanları için mahsul ürünleri, yüksek kaliteli ve güvenli yiyecekler satmaktadır.

Birincisi, tarım firmaları tarafından üretilecek - Şu anda üretilmekte olan Land O'lakes tereyağı, bu nedenle tarımsal işletmenin adı genellikle ürünün orijinal adıyla karıştırılıyor. Agrofirm ayrıca, yıllıkları zararlılardan korumak için araçlar geliştirmekte ve bir tarımsal işletmenin gelişmesi için hizmetler sunmaktadır. Ürün grubu taze seçilmiş yumurtalar, kaliteli margarin, hazır çırpılmış krema içerir. Cheddeas peynir tozu serisi, geniş bir tüketici yelpazesi için tasarlanmıştır.

süt almak

Yararları

Birçok acemi çiftçi, aşağıdaki avantajlardan dolayı bir tarım firması ile işbirliği yapmayı tercih etmektedir:

 1. 37 yıllık sürekli araştırma.
 2. Güvenilir geliştirme ortağı.
 3. Hibelere katılma ve kooperatiften destek alma fırsatı.
 4. Modern ekipmanların tanıtımı.
 5. Süt üretimi çevreye zarar vermez.
 6. Hayvanlar için güvenli ürünler.
 7. Çevrenin sürdürülebilir kullanımı yoluyla kaliteli bitkisel ürünler sunmak.
 8. Rahat iş ortamı.

bir tarım firması ile işbirliği

Üretim kalite kontrolü

Agrofirm, artan süt üretim oranları ve hayvan yemi üretimi ile ilgili biyoteknolojik segmentte sürekli gelişmektedir. Şirket, hammadde kalitesinde bir iyileşme sağlayan süt ürünlerinin dikkatli bir şekilde kontrol edilmesini, sınıflandırılmasını ve sertifikalandırılmasını sağlar. Derecelendirme sisteminin güvenilirliği, ürün güvenliğini ve lezzet profilini sağlar.

tat özellikleri

Başarılar ve ödüller

2006 yılında, şirket Ukrayna'da bir tarımsal pazarlama projesi gerçekleştirdi.

Sağlanan sponsorluk sayesinde 45 çiftçi kooperatifi, nihai ürünün ortalama maliyetini artırmadan ekipman satın alma maliyetini düşürdü. Başlatılan projede 4 yıllık çalışma için çiftçiler üretim kapasitelerini 3-4 kat artırdı.

Land O'lakes tarım şirketi, süt üretimi ve yıllık ciro açısından dünya şirketleri sıralamasında 13. sırada yer almaktadır. 2014 yılında 266 milyon dolarlık rekor satış rakamına ulaştılar.

tarımsal pazarlama

Tarımsal holding, 2017 yılında büyümek için doğal keçi sütü bazlı peynir üretimi için Vermont Creamery üretim üssünü satın aldı.

Ürünün satılabilirliğini artırmak için tarımsal holding, ambalajların görünümünü ve şeklini değiştirmeden ürünlerin kurumsal sembollerini yeniden markalaştırdı. Tarımsal holding, tereyağı, dondurulmuş yarı mamul ürünler ve popüler gıda ürünleri üretiminde olağanüstü sonuçlar elde etmeyi başardı.

Mevcut petrol satış hacimleri% 9 artarak Land O'Lakes ürününe olan talebi gösteriyor. Kozy Shack dondurulmuş tatlı üretim kapasitesi% 6 artış gösterdi.

petrol üretimi

Tüm bu başarılar, tarımsal holdingin istikrarına ve kademeli olarak büyümesine işaret ediyor. Tarım şirketinin yönetimi, uluslararası ilişkileri sürekli genişletiyor, çiftliklerin üretkenliğini artırmayı amaçlayan modern ürünler ve yeni hizmetler sunuyor, yatırım portföyünü sürekli genişletiyor ve acemi çiftçilere umut vaat ediyor.

çiftlik verimliliği

yorumlar agrofirm hakkında
Toplam kişi oy verdi 3.834 2
 • sdgsdfbdfghsdbf
  Bulunabilirlik ve çeşitlilik
  5/5
  Çeşit uyumu
  4/5
  Tohum çimlenmesi
  3/5
  3123123
 • dsgsdg
  Bulunabilirlik ve çeşitlilik
  3/5
  Çeşit uyumu
  4/5
  Tohum çimlenmesi
  4/5
  dgsdgdsf
gereklidir konuş ve değerlendir

Şimdi seyretme


Salatalıklar

Domates

Kabak