Üreticinin değerlendirmesi, açıklaması ve yorumları agrofirm "Limagrain Groupe"

Kullanıcı derecelendirmeleri
Geri bildirimde bulunun
Şirketin nihai değerlendirmesi:
Henüz derecelendirme yok.
merkezli Henüz derecelendirme yok. ziyaretçi puanları
Üreticinin değerlendirmesi, açıklaması ve yorumları agrofirm

Piyasada, ana yönü kalkınma olan yeterli sayıda tarımsal işletme bulunmaktadır. mısır tohumları, tohumlar, tahıllar. Bunların arasında lider yer, en büyük tarım grubu olan Limagrain Groupe adlı bir tarım şirketi tarafından işgal edilmektedir. Dirençli tohumların, sebzelerin ve çok rağbet gören tahıl ürünlerinin üretimi ile uğraşmaktadır.

Şirket geliştirme geçmişi

Şirketin kökeni, basit bir Fransız çiftçinin pitoresk Liman Vadisi'nde bir tahıl tohumu kooperatifi kurduğu 1965 yılına dayanıyor.

Agrofirm Limagren, uluslararası sınıfta bir tarımsal holdingdir, ana yönleri - talep edilen tarla bitkilerinin tohumlarının üretimi, tohumların elde edilmesi, tahıl bileşenleri, bahçe ürünleri. Bugün 55 ülkede faaliyet gösteren şubeleri bulunan şirketin dünya çapında 140 ülkede tohum satışı gerçekleştirmektedir. Tarımsal holdingde 9.600 kişi çalışıyor. Tohum üretimi yapan firmaların reyting sıralamasında Limagren onurlu dördüncü sırada yer alıyor.

Şirketin kademeli gelişimini göz önüne alırsak, 1970 yılında Fransız seçiminin ilk ürünü - LG 11 mısırının bir melezi - tescil edildi, ardından işletme tüketiciler arasında popülerlik kazandı.

Limagren şirketi için 1975, değişken sebze tohumları pazarında bir atılım ve Vilmorin tarım şirketinin satın alınmasıyla işaretlendi.

Limagrain Groupe alanı

1977 yılında yönetim, güvenli silaj geliştirmek için mısır seçimi yönünde araştırma yapmaya karar verdi.

1995 yılında Limagren şirketi bir fırıncılık işi başlattı.

2006 yılında, tarımsal holding, Japon firması Mikado Seed Growers'ı satın aldı ve ertesi yıl Japonya'da bir sebze bölümü kuruldu.

2009, Limagren için, şu anda Rusya pazarına girerek şube açtığı için önemli bir yıl. Bu bölgede gelişme, bitki hastalıklarına karşı kalıcı bir bağışıklığa sahip olan TUNKA hibritinin satışının başlamasıyla başladı.

2016 yılında, Rusya'da tarım ve kültürel seleksiyon alanında yenilikler geliştiren bir tarım firmasının modern bir araştırma istasyonu açıldı.

Üretimde gelişme ve yenilik

Agroholding Limagren, yenilikçi gelişmelere özel bir önem veriyor ve bu alana toplam yıllık cirosunun yaklaşık% 14,6'sına yatırım yapıyor. Şirket, verimi artırma, zararlıları yok etme, çeşitli hastalıklara karşı direnci artırma ve zorlu hava koşulları gibi alanlarda en yüksek verimi elde ettiği dünya çapında 120 modern yetiştirme merkezi ve işletme deney istasyonlarından oluşan güvenilir bir bilimsel ve teknik tabana sahiptir.

Limagrain Groupe çalışanları

Agroholding Limagrain, yıkıcı süpürgeye dayanıklı gelişmiş ayçiçeği melezlerinde lider konumdadır.

Güçlü bilimsel araştırmalar ve iyi tohum potansiyeli sayesinde, tarım şirketi lider konumunu istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir.

Şirketin üretimi

Şirket aşağıdaki alanlarda ürün satmaktadır:

 • seçici tahıl mısır, kuzey bölgelerinde melez yetiştirmenin mümkün olduğu erken çiçeklenme için tasarlanmıştır;
 • silajlık mısırsadece hayvan beslemesi için tasarlanmış, mükemmel performansla çiftlik koşullarında test edilmiştir;

Limagrain Groupe'den mısır

 • ayçiçeği, yıkıcı bitki hastalıklarına direnç, yüksek verimlilik, kuraklığa dayanıklılık ile karakterizedir. Tüm ayçiçeği melezleri, yabani otlara ve türlerin verimliliğini artıran tehlikeli süpürgeliklere karşı korumaya sahiptir.

Kalite kontrol

Tohumların kalitesi çok sayıda pratik testle onaylanmıştır. Tüm hammaddeler, işleme teknolojisinin dikkatli bir şekilde izlenmesiyle elde edilir. Elde edilen tüm tohumlar, üretkenlik ve güvenliklerinin belirlendiği sıkı bir kontrol sisteminden geçer.

Limagrain Groupe şirketinin logolu adam

Yararları

Çiftçiler, aşağıdaki avantajları değerlendirerek şirket ile işbirliği yaparlar:

 • Orijinal HYDRANEO teknolojisi sayesinde tohumlar kuru koşullara adapte edilir;
 • yüksek stabil hibrit verimi;
 • SUNEO teknolojisinin getirilmesi nedeniyle tahrip edici süpürge otuna ve tehlikeli herbisitlere karşı tohum direnci;

Agrofirm Limagrain Group logosu

 • hayvanlar için güvenli silo;
 • tüm iklim bölgelerine uygun evrensel ayçiçeği melezleri;
 • tüm hammaddeler dikkatli bir seçim ve kalite kontrol sisteminden geçer;
 • tüm uluslararası standartları karşılayan güvenli tohumlar.

Limagrain Groupe

Bütün bunlar Limagren firmasının ürünlerini uluslararası çiftçiler için daha da cazip hale getiriyor. Bu tarımsal holding biliniyor, birçok insan ona güveniyor, çünkü burada iyi verim göstergelerine bakacaklar.

yorumlar agrofirm hakkında
Toplam kişi oy verdi Henüz derecelendirme yok.

  Henüz derecelendirme yok.

gereklidir konuş ve değerlendir

Şimdi seyretme


Salatalıklar

Domates

Kabak